Producent schodów drewnianych – Olsztyn

Producent schodów drewnianych Olsztyn

Szeroka gama dostępnych materiałów: drewna, bejc i elementów wykończenia schodów

Nasza oferta obejmuje nie tylko samą produkcję schodów, ale także wszystkie etapy poprzedzające. Oferujemy doradztwo przy wyborze gatunku drewna i typu schodów, projekt, a także wykonanie i zamontowanie.
Jeśli jednak Państwo jesteście zdecydowani na własny montaż – istnieje również możliwość zakupu schodów do zainstalowania samodzielnego.
W naszym zakładzie produkcyjnym wykonujemy schody z różnych gatunków drewna rodzimego, a także z odmian egzotycznych takich jak sapeli czy jatoba. W ofercie mamy także drewno bejcowane o szerokiej gamie dostępnych kolorów bejc. Oferujemy także bogaty wybór dodatków i elementów wykończeniowych takich jak elementy kute, szklane czy stalowe.

Typy schodów drewnianych Olsztyn

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w produkcji schodów i wciąż rozwijanej wiedzy możemy zadowolić najbardziej wymagających klientów z różnym budżetem.

 
Producent schodów drewnianych - Olsztyn

Nowoczesny park maszynowy

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i urządzeniom do obróbki, suszenia i lakierowania drewna, możemy zrealizować nawet najbardziej nietypowy projekt. Pracują one z niezwykłą precyzją i pozwalają znacznie skrócić czas wykonywania poszczególnych elementów, co umożliwia wykonanie i zamontowanie gotowych schodów już w kilka tygodni. Naszym atutem są również najlepsi fachowcy w swojej branży: stolarze, kowale i szklarze.

Dynamicznie się rozwijamy i wciąż kształcimy, aby świadczyć Państwu usługi na jak najwyższym poziomie.

 
Producent schodów drewnianych

Zapraszamy Państwa do kontaktu – szczegółowo odpowiemy na pytania i pomożemy w podjęciu decyzji dotyczącej produkcji i montażu schodów.
Producent schodów – Olsztyn