Typy produkowanych schodów

Typy produkowanych schodów drewnianych Olsztyn

Schody drewniane Olsztyn. Wybór na lata – piękno i najwyższa jakość w zasięgu ręki

Oferta naszej firmy obejmuje produkcję schodów drewnianych w zależności od rodzaju konstrukcji. Zobacz produkowane typy schodów: Schody drewniane Olsztyn

Wyznacznikiem wyboru któregokolwiek z nich jest nie tylko rodzaj drewna, upodobania czy nakład finansowy, ale także ilość dostępnego miejsca.

Typy produkowanych schodów drewnianych Olsztyn

: schody policzkowe o stabilnej konstrukcji, w której stopnie umieszcza się w belkach policzkowych. Produkujemy także schody grzebieniowe, gdzie stopnie kładzie się na belce policzkowej w kształcie grzebienia. Proponujemy również efektowne schody dywanowe. Składają się one jedynie ze stopni i podstopni, bez policzków, a także schody na beton: na gotową konstrukcję z betonu układane jest drewno.
 
Producent schodów drewnianych - Olsztyn

Różne wnętrza – to samo piękno drewnianych schodów

Najbardziej spektakularne są jednak schody wspornikowe. W nich każdy stopień jmocuje się tylko z jednej strony do belki lub konstrukcji w ścianie.
Kolejną propozycją są schody na konstrukcji metalowej, które wprowadzają bardzo modny, industrialny klimat w pomieszczeniu.
Każdy typ możemy na Państwa życzenie połączyć z różnymi materiałami, np. szkłem czy z elementami stalowymi. Z pewnością to jeszcze bardziej podkreśli piękno drewna i uatrakcyjni wnętrze. Zobacz też: Balustrady, słupki, tralki
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym staraniom i najwyższej jakości wykonania, niezależnie od typu schodów, które Państwo wybiorą, efekt finalny zadowoli Państwa w 100 %.
Do różnych typów schodów proponujemy Państwu różnego typu balustrady. Od klasycznych – ze słupkami bądź tralkami, przez kute, aż po szklane czy laserowe.