Balustrady, słupki i tralki

Zabezpiecz się przed upadkiem i nadaj odpowiednią oprawę swoim schodom

Zdecydowana większość schodów drewnianych wyposażona jest w balustrady. Dzięki różnym materiałom użytym do ich wykonania możemy uzyskać rozmaite efekty, np. szkło zdecydowanie unowocześni wygląd schodów i nada im lekkości, natomiast balustrada z drewnianych, toczonych tralek doda tradycyjnego charakteru.
Proponujemy także balustrady kute: współpracujemy z najlepszymi fachowcami w swojej dziedzinie, którzy idealnie dopasują i zastosują element w produkowanych schodach.
Bardzo często stosowanymi są balustrady ze stali kwasoodpornych – gotowy produkt daje znakomity efekt wizualny i możliwość dopasowania do różnych gatunków drewna.
 
Producent schodów drewnianych - Olsztyn

Dodatkowo oferujemy Państwu szeroki wybór słupków i tralek: od drewnianych różnego kształtu, przez stalowe, aż po drewniano-stalowe o różnych wariantach połączeń. Kilkadziesiąt wzorów i modeli do wyboru. Z całą pewnością znajdą Państwo odpowiedni i dostosowany do potrzeb i schodów model.
 
Producent schodów Olsztyn
 

Balustrada laserowa

Jednym z popularniejszych trendów są balustrady laserowe: nowoczesne, ażurowe, piękne i trwałe. Największym ich atutem jest możliwość wycięcia w nich różnych wzorów, dzieki czemu uzyskamy niepowtarzalny produkt. Kolorystyka dostępna w balustradach laserowych jest dość szeroka i wybierana z palety RAL, przez co możliwe jast dopasowanie do różnej kolorystyki wnętrza.

Balustrada laserowa - Producent schodów drewnianych - Olsztyn