Typy produkowanych schodów

Schody drewniane Olsztyn. Wybór na lata – piękno i najwyższa jakość w zasięgu ręki

Oferta naszej firmy obejmuje produkcję schodów drewnianych w zależności od rodzaju konstrukcji. Zobacz produkowane typy schodów: Schody drewniane Olsztyn

Wyznacznikiem wyboru któregokolwiek z nich jest nie tylko rodzaj drewna, upodobania czy nakład finansowy, ale także ilość dostępnego miejsca. Nasza firma produkuje schody policzkowe o stabilnej konstrukcji, w której stopnie są umieszczone w belkach policzkowych, a także schody grzebieniowe, gdzie stopnie są kładzione na belce policzkowej w kształcie grzebienia. Proponujemy także efektowne schody dywanowe, składające się jedynie ze stopni i podstopni, bez policzków, a także schody na beton: na gotową konstrukcję z betonu układane jest drewno.
 
Producent schodów drewnianych - Olsztyn

Różne wnętrza – to samo piękno drewnianych schodów

Najbardziej spektakularne są jednak schody wspornikowe, w których każdy stopień jest mocowany tylko z jednej strony do belki lub konstrukcji w ścianie.
Kolejną propozycją są schody na konstrukcji metalowej, które wprowadzają bardzo modny, industrialny klimat w pomieszczeniu.
Każdy typ możemy na Państwa życzenie połączyć z różnymi materiałami, np. szkłem czy z elementami stalowymi, co z pewnością jeszcze bardziej podkreśli piękno drewna i uatrakcyjni wnętrze.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym staraniom i najwyższej jakości wykonania, niezależnie od typu schodów, które Państwo wybiorą, efekt finalny zadowoli Państwa w 100 %.
Do różnych typów schodów proponujemy Państwu różnego typu balustrady: od klasycznych- ze słupkami bądź tralkami, przez kute, aż po szklane czy laserowe.