Aktualności

Schody na beton – trwałe, bezpieczne i efektowne 16 grudnia, 2022

Schody na beton Olsztyn

Panuje przekonanie, że schody na beton są jednymi z mniej efektownych typów schodów. Być może wynika to z materiałów, które wykorzystywane są do ich wykończenia. Rozwój technologii i nowe trendy wnętrzarskie i materiały, które wcześniej nie były używane ww wnętrzach, dają mnóstwo nowych możliwości, również przy produkcji schodów.
Producent schodów drewnianych Olsztyn

Do takich materiałów należą na przykład elementy metalowe, malowane proszkowo. Do niedawna były one zarezerwowane dla budynków przemysłowych, nie mieszkalnych. Podobnie szkło. Dziś odpowiednio przygotowane stanowi częsty element wykorzystywany w balustradach.

Przykładem takich schodów mogą być schody na beton P287.

Schody drewniane Olsztyn

Zastosowane materiały dają znakomity wizyalny efekt. Bejcowany dąb na stopniach schodów nie tylko zapewni trwałość na długie lata, ale także nada przytulności. Na zasadzie kontrastu doskonale dopasował sie do charakterystycznej, loftowej balustrady. Bardzo dobrym zabiegiem jest także zastosowanie białego koloru na podstopniach i w najbliższym otoczeniu schodów. Biel dodała lekkości schodom, które przecież nie należą do delikatnych.

Schody drewniane na beton Olsztyn

Schody drewniane Olsztyn